Veli Görüşme Günleri

15.10.2021

Değerli Velilerimiz,

öncelikle sizlerin ve ailelerinizin iyi olduğunu diliyoruz ve derslerimizin yeni eğitim-öğretim yılında yüz yüze uygulanmasından bizler kadar memnuniyet duyduğunuzu umuyoruz.

Bu mektup ile sizleri, veli toplantıları ile ilgili bilgilendirmek istiyoruz. 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem veli toplantılarını geçen yıl olduğu gibi bu yıl da covid19 pandemisi nedeniyle ONLINE olarak gerçekleştirmek istiyoruz. 1. Dönem veli toplantılarımız 9, 11 ve 17 Kasım 2021 tarihlerinde 16- 19 saatleri arasında ONLINE olarak gerçekleştirilecektir.

Veli toplantılarında uygulanacak yönteme ilişkin ayrıntılı bilgiler ile sisteme kayıt işlemini ve öğretmenlerle görüşmek için randevu alma işlemini açıklayan belgeler yakın zamanda okulumuzun internet sitesinde yayınlanacaktır. Velilerimiz UNTIS sistemi üzerinden 6 Kasım 2021 saat 18.00 itibaren randevu alabileceklerdir. Görüşme gerekliliği gören sınıf öğretmenlerimiz yukarıda belirtilen tarihe kadar aynı yolla sizinle irtibata geçecektir.

Böylece sadece sisteme kaydolan ve randevu alan velilerimiz veli toplantı günlerinde öğretmenlerimizle görüşme yapabilecektir. Acilen görüşme yapılması gerekmeyen hallerde öğretmenlerimizin haftalık öğretmen-veli görüşme saatlerinden yararlanmanızı rica ederiz.

Görüşmelerin iyi ve güzel geçmesini dileriz. Saygılarımızla,

   Didem Veyisoğlu                                        Dr. Hans Brügmann
Müdür Başyardımcısı                                         Okul Müdürü

 


 
Veli Toplantıları Randevu Alma Kılavuzu Videosu:Aşağıda yer alan linkten belgeye/belgelere ulaşabilirsiniz:


last update: 01.11.2021 - 08:08